SRAM Lever Hoods 10A Double Tap White
00.7915.042.010
Description
SRAM '10A' Lever Hoods Double Tap White
Specifications
| SKU | 210000000814 |
| Barcode # | 710845638848 |
| Brand | SRAM |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
SRAM Cassette Pg-1050 10-Speed 11-36
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Chain SRAM PC 1130 11-Speed
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Tyre Mitas X-Road 700x33 Gravel Folding TR (Tubeless Ready)
More From This Category
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
Shimano Disc Brake Pads N03A-RF Resin With Fins (1 Pair)
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info
Promax Outer Casing For Brake Cables 2P Teflon For 1.6-2.0MM Brake 30M Roll In Display Box.
$30.00
or 4 payments of $7.50 with
Info
Disc Brake Pads Shimano K05Ti Resin
$1.00
or 4 payments of $0.25 with
Info
Promax Cable Inner Brake Universal Ends
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Shimano Disc Brake Pads BR-MT400 B03S Resin (1 Pair)
$20.00 $15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
KHE AFFIX Rotor Cable Extra Long For V-Brakes
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info



