Tyre 20X1.75 Duro BMX Comp 3 Black
4876
Description
Tyre 20 x 1.75 Duro BMX Comp 3 Black
- 20 x 1.75 size
- Black color
- Comp-3 Thread Pattern
Specifications
| SKU | 210000002067 |
| Barcode # | 4710944865042 |
| Brand | DURO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Unit Of Measure | ea |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info
Tyre Mitas Kratos Textra 29x2.25 Tubeless
$49.95
or 4 payments of $12.49 with
Info
Khe Dan Lacey Bmx Bike Tyre Regular Side Wall, W/O Snake Skin, W/O Puncture Proof, 20"X2.40"
$95.00
or 4 payments of $23.75 with
Info
Tyre Tufo Swampero 700X36 TR
$59.00
or 4 payments of $14.75 with
Info
Tyre Maxxis Dolomites Folding Silkworm 700x28
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
Tyre Maxxis Refuse Folding 700x25
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Tyre 29X2.1 Panaracer Comet Hardpack Wire Bead Black
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
KHE MVP BMX Bike Tyre Street 20" x 2.30" Black with White Pinline
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info


