Campagnolo Ergopower Lever Covers EC-RE600
EC-RE600
Description
Campagnolo Ergopower Lever Covers EC-RE600
Genuine Made-in-Italy Campagnolo lever covers. Pair of covers included, ie. a left and right cover. What a great way to tidy-up your ErgoPower equipped bike!
Specifications
| SKU | 210000000797 |
| Barcode # | 8032484331020 |
| Brand | CAMPAGNOLO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.684000000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$10.00
or 4 payments of $2.50 with
Info
Waterbottle Alloy 500Ml Silver/Black
$135.00
or 4 payments of $33.75 with
Info
Shimano Rear Derailleur Deore RD-M6000-SGS 10-Speed Long Cage
More From This Category
$22.00
or 4 payments of $5.50 with
Info
Shimano Disc Brake Pads L05A-RF Resin With Fins (1 Pair)
$225.00
or 4 payments of $56.25 with
Info
Promax Inner Brake Cables Stainless For Road
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info
SRAM/Avid Disc Brake Pads Guide/Trail Organic/Steel (1 Pair)
$19.95 $15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
Shimano Disc Brake Pads B05S-RX Resin
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Brake Levers Shimano Alivio BL-T4000 For V-Brake Black
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info

