Control Lever Hoods Shimano ST-4500
ST-4500
Description
Control Lever Hoods Shimano ST-4500
Specifications
| SKU | 210000000803 |
| Barcode # | 4524667206149 |
| Brand | SHIMANO |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.241m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.343m |
| Shipping Cubic | 0.008300000m3 |
| Unit Of Measure | EACH |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other The Bicycle Depot Pty Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought ...
$20.00 $12.50
or 4 payments of $3.12 with
Info
Bicycle Mirror Spy Mini Short 3D Adjustable Parabolic 73mm diameter
$40.00
or 4 payments of $10.00 with
Info
Seatbag PRO Performance Medium
$32.00
or 4 payments of $8.00 with
Info
SRAM/Avid Disc Brake Pads for BB5 Organic/Steel (1 Pair)
$219.00
or 4 payments of $54.75 with
Info
Shimano Deore XT Rear Derailleur RD-M8000-GS Shadow+ MD Cage 11-speed-Bk
More From This Category
$3.00
or 4 payments of $0.75 with
Info
Promax Cable And Outer Casing Brake
$45.00
or 4 payments of $11.25 with
Info
Brake Levers Shimano Alivio BL-T4000 For V-Brake Black
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info
Brake Pads Shimano Dura-Ace R55C4 (For alloy rims) 2 Pairs
$5.00
or 4 payments of $1.25 with
Info
Promax Brakeshoe Replacement Rubbers Pair
$90.00
or 4 payments of $22.50 with
Info
Promax Outer Casing For Brake Cables 2P Teflon For 1.6-2.0MM Brake 30M Roll In Display Box.
$38.01
or 4 payments of $9.50 with
Info


